راهنما

کارجویان (جویندگان کار):


چنانچه شما جویای فرصت‌های کاری متناسب با تجربه و تخصص خود در زمینه طلا و جواهر هستید، این سایت این امکان را به صورت رایگان در اختیار شما قرار میدهد تا رزومه خود را پس از ایجاد، معرفی و به اطلاع کارفرمایان برسانید.

در ابتدا میبایست به عنوان کاربر کارجو عضو سایت گردید، بدین منظور بر روی قسمت ”ثبت نام“ در صفحه اول کلیک کرده و در پنجره ای که باز میشود نام کاربری، آدرس ایمیل و کلمه عبور را وارد و در قسمت ”انتخاب کنید“ گزینه من کارمند هستم را انتخاب فرمایید، لطفا بخش قوانین و مقررات را قبل از عضویت با دقت مطالعه فرموده چرا که عضویت شما به منزله آگاهی و پذیرش شرایط و قوانین می باشد.

 

پس از ایجاد نام کاربری و انجام مراحل فوق شما به عنوان کاربر کارجو عضو سایت خواهید شد، با استفاده از امکاناتی که در سایت قرار داده شده میتوانید رزومه خود را ایجاد و ارائه نمایید.

بدین منظور بر روی گزینه ”ارسال رزومه“ که در نوار بالای صفحه قرار گرفته کلیک کرده سپس در صفحه جدیدی که باز میشود پاسخگوی موارد درج شده باشید، همینطور در قسمت چپ صفحه با کلیک بر روی ”انتخاب فایل“ قادر خواهید بود نمونه کار خود را اضافه نمایید همچنین در بخشی که در پایین این قست تعبیه شده میتوانید خلاصه ای از آنچه مد نظر دارید تا کارفرمایان از مهارت و توانایی های شما اطلاع یابند را وارد نمایید.

با کلیک بر روی ”پیش نمایش“ فرم نهایی قبل از ارسال به شما نشان داده خواهد شد، در صورت تکمیل بودن اطلاعات بر روی قسمت ”ذخیره“ کلیک فرموده و چنانچه قصد اصلاح دارید بر روی گزینه ”بازگشت“ کلیک نمایید.

اگر تمایل به انتخاب عکس برای پروفایل خود دارید مجددا بر روی نام کاربری که در قسمت بالای صفحه قرار دارد کلیک کرده سپس ”پروفایل من“ را انتخاب و درصفحه ایجاد شده ”انتخاب فایل“ را کلیک وعکس خود را وارد نمایید (عکس میبایست مطابق با قوانین جهوری اسلامی ایران و بر اساس شئونات اخلاقی و مذهبی کشور ارائه گردد و تبعات ناشی از عدم رعایت آن برعهده کاربران میباشد)

چنانچه قصد تغییر، اصلاح و یا پاک کردن رزومه خود را دارید مجددا بر روی نام کاربری کلیک کرده، گزینه ”مدیریت رزومه ها“ را انتخاب فرموده و در صفحه ای که باز میشود قادر خواهید بود رزومه خود را پنهان، ویرایش و یا حذف نمایید.

 

در صفحه کاربری شما چند بخش وجود دارد که به شرح آنها میپردازیم:

  1. رزومه ها: کلیه رزومه هایی که ایجاد کرده اید در این بخش ذخیره میشوند (چه آنهایی که از قبل ایجاد و از دید پنهان کردید و چه آنهایی که در حال اجرا میباشند) با مراجعه به این بخش میتوانید آنها را مجدد پنهان، فعال، ویرایش و یا حذف نمایید.
  2. درخواست ها: چنانچه برای کارفرمایی درخواستی ارسال کرده باشید در این بخش نمایش داده میشوند.
  3. موقعیت های کاری مورد علاقه: اگر موقعیت کاری که توسط کارفرمایی در سایت ارائه شده را به عنوان مورد علاقه انتخاب کرده باشید در این قسمت نمایش داده میشود.
  4. اعلانات: در این بخش شما میتوانید از مشاغلی که به سیستم اضافه می شوند و مطابق با سلیقه شما هستند، با خبر شوید. بدین منظور در این بخش بر روی گزینه ”مورد جدید“ که در سمت چپ پایین صفحه قرار گرفته کلیک کرده و در صفحه جدیدی که باز میشود موارد درج شده را تکمیل فرمایید، در ”قسمت نوع شغل“ بسته به مدت زمان کاری که مدنظر دارید یکی از انواع (پاره وقت، پروژه ای، تمام وقت، توافقی) را انتخاب نموده و همچنین در قسمت ”بازه ارسال ایمیل“ با توجه به آنچه انتخاب میفرمایید درخواست شما به صورت روزانه، هفتگی، دو هفته ای و ماهانه ارسال خواهد شد.

 

لازم به ذکر است اطلاعات تماس و رزومه شما برای اهداف کاریابی در اختیار کارفرمایان عضو سایت قرار خواهد گرفت.
نکته: رزومه هایی که دارای اطلاعات دقیق و کاملی نیستند به دلیل اینکه طرف مقابل امکان ارتباط با آنها را ندارد و در پاره ای از موارد موجب سلب اعتماد خواهد شد، سودمند و کارا نمی باشند.

 

کارفرمایان (جویندگان نیروی کار):


چنانچه شما برای شرکت و یا سازمان خود جویای نیروی کار هستید، این امکان وجود دارد که آگهی خود را بصورت رایگان در سایت قرار دهید، بدین منظور بر روی قسمت ”ثبت نام“ در صفحه اول سایت کلیک کرده در پنجره ای که باز میشود نام کاربری، آدرس ایمیل و کلمه عبور را وارد و در قست ”انتخاب کنید“ گزینه ”من کارفرما هستم“ را انتخاب فرمایید، لطفا قوانین و مقررات را قبل از عضویت با دقت مطالعه نموده چرا که عضویت شما به منزله آگاهی و پذیرش شرایط و قوانین می باشد.

اطلاعات شما برای اهداف کاریابی در اختیار کارجویان عضو سایت قرار خواهد گرفت. کارفرمایان برای معرفی فرصت های شغلی باید دارای شماره ثبت و ساختار تشکیلاتی مشخص باشند.

 

 

کارفرمایان محترم، پس از عضویت در سایت برای معرفی شرکت خود لطفا بر روی کلمه کاربری که در نوار بالای صفحه قرار گرفته کلیک کرده و گزینه ”پروفایل شرکت“ را انتخاب فرمایید در صفحه جدیدی که باز میشود نام و توضیحات مختصری در مورد شرکت همچنین در صورت تمایل لوگو، آدرس وبسایت و دیگر موارد درج شده را تکمیل و سپس در انتها بر روی کلمه ”ذخیره“ کلیک نمایید.

حال برای اطلاع رسانی فرصت های شغلی به کارجویان بر روی گزینه ”موقعیت کاری جدید“ که در نوار بالای صفحه قرار گرفته کلیک کرده سپس در صفحه ای که باز میشود گزینه ها را تکمیل و سپس بر روی ”ادامه“ که در پایین صفحه قرار گرفته کلیک کرده و چنانچه مقررات ایجاد شده مورد تایید می باشد آنر تایید وبر روی گزینه ”ارسال“ کلیک فرمایید.

برای انتشار و یا عدم انتشار، ویرایش و حذف آگهی ارسال شده نیز میتوانید مجدد بر روی نام کاربری کلیک کرده به قسمت ”مدیریت موقعیت های کاری“ رفته و بسته به تمایل هر کدام از موارد ذکر شده را اعمال فرمایید.

چنانچه کارجویی از طریق سایت درخواست کاری برای شما ارسال دارد آنرا در قسمت ”مدیریت درخواست ها“ دریافت مینمایید.

 

کارجویان و کارفرمایان محترم متعهد میشوند در صورت ایجاد هرگونه تغییر در مشخصات فردی اعم از شماره تماس و … را در اسرع وقت در وب سایت اصلاح فرمایند چرا که ‌سایت مسؤولیتی در قبال عدم صحت اطلاعات موجود نخواهد داشت.

کاریابی

با استفاده از این سامانه صاحبان شرکت های معتبر در زمینه طراحی طلا و جواهر می توانند موقعیت های شغلی خود را ایجاد کرده و طراحان نیز با ارسال رزومه خود در این موقعیت های کاری مشغول به کار شوند.

تماس با ما

برای ارتباط با ما می توانید از پل های ارتباطی زیر استفاده کنید:
sm@sdmor.com
http://sdmor.com

اطلاع رسانی