قوانین و مقررات

از آنجایی که هدف از ایجاد این بخش فراهم کردن تسهیلاتی در زمینه رشد و توسعه شغلی از طریق ایجاد ارتباط همکاری بین شرکتهای طراحی و طراحان در زمینه طلا و جواهر میباشد لذا تنها محتوای با این مضامین را مورد پذیرش و درج قرار می دهیم.

کلیه خدمات سایت در این رابطه رایگان بوده و هیچ گونه هزینه‌ای برای عضویت دریافت نخواهد شد، همچنین کارجویان و کارفرمایان در صورت یافتن فرصت شغلی و یا کارجوی مورد نیاز، لازم به پرداخت مبلغی نمی باشند.

لازم به ذکر است این بخش بر اساس و مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران اداره می شود، کاربران محترم موظفند مطالب و موارد را بر اساس شئونات اخلاقی و قوانین کشور ارائه دهند، هرگونه تبعات ناشی از عدم رعایت بر عهده کاربران خواهد بود.

آگهی ها و موارد استخدامی درج شده در سایت هیچ ارتباطی با مالک سایت ندارند، رویکرد اصلی بر مبنای صداقت و اعتماد به کاربران است  با این حال بررسی صحت مطالب عنوان شده بر عهده ی کارجویان و کارفرمایان محترم می باشد، بدیهی است مدیریت سایت هیچگونه مسئولیتی در زمینه پیشنهادها و حتی موارد و مراحل احتمالی استخدامی را نداشته و نخواهد داشت.

در اینجا سعی بر معرفی مشاغل و افراد در هر سطح و شایستگی است، با این وجود انتخاب توسط کارجویان و کارفرمایان انجام می گردد و مدیریت سایت هیچگونه تضمینی را نمی تواند برای این موضوع داشته باشد.

ورود کاربران به سایت، به منزله آگاهی و پذیرش شرایط و قوانین میباشد، رعایت اصول اخلاقی و استفاده از ادبیات محترمانه ارزش محسوب شده و این رفتار از سوی افراد حرفه ای بدیهی به نظر می رسد.

کاربران در صورتي كه بخواهند از مباحث این سایت در گروه، کانال، سايت و یا در هر جاي ديگری استفاده نمایند متعهـــــد می گردند نام سایت را به عنوان مرجع اعلام نموده و در صورت امكان لينك پيغام را براي اطلاعات بيشتر ذكر نمايند.

کاریابی

با استفاده از این سامانه صاحبان شرکت های معتبر در زمینه طراحی طلا و جواهر می توانند موقعیت های شغلی خود را ایجاد کرده و طراحان نیز با ارسال رزومه خود در این موقعیت های کاری مشغول به کار شوند.

تماس با ما

برای ارتباط با ما می توانید از پل های ارتباطی زیر استفاده کنید:
sm@sdmor.com
http://sdmor.com

اطلاع رسانی